Białystok: Outlet Center aleja handlowa (nieaktywna)

Outlet Center aleja handlowa (nieaktywna)

Białystok Outlet Center kamera nr 4

Zobacz obrazy z 23 kamerZobacz obraz online z kamery

Outlet Center w Białymstoku kamera nr 4

Jeszcze kilka lat temu Białystok był miastem nieco zapomnianym. Jednym z głównych problemów magistratu był brak nowych inwestycji, a to spowodowało, że poziom bezrobocia zamiast spadać, powoli rósł. Na szczęście, od kilku lat w Białymstoku nie możemy narzekać na brak nowych inwestycji. W końcu coś się dzieje. Powstaje wiele nowych osiedli mieszkalnych, galerii i sklepów wielkopowierzchniowych. Powstają także nowe drogi (np. obwodnica) a stare są remontowane i modernizowane (np. ul. Piłsudskiego).

Jedną z najnowszych inwestycji jest budowa Outlet Center. Obiekt powstaje przy ulicy Narodowych Sił Zbrojnych przy markecie budowlanym Castorama. Fasty (dzielnica Białegostoku) jest idealnym miejscem na tego typu inwestycje. Dzielnica usytuowana jest przy drodze wylotowej do Warszawy, jak i również w pobliżu nowo wybudowanej obwodnicy.

2015.02.14 - Przykładowy obraz z kamery nr 4 Outlet Center w Białymstoku

W Outlet Center będą się mieścić sklepy odzieżowe, w których znajdziemy ubrania przecenione o minimum 30%. W ofercie znajdą się głównie końcówki kolekcji z poprzednich sezonów. Właściciel obiektu zapewnia, że Outlet Center w środku nie będzie odbiegał atmosferą i aranżacją wnętrza od galerii handlowych. Ma to zapewnić swobodę i przyjemną atmosferę podczas zakupów. Oprócz sklepów odzieżowych w Outlet Center swoje miejsce znajdą również restauracje i kawiarnie. Zostanie też przygotowane centrum zabaw i rozrywki dla dzieci.