Białystok: Outlet Center parking (nieaktywna)

Outlet Center parking (nieaktywna)

Białystok Outlet Center kamera nr 2

Zobacz obrazy z 23 kamerZobacz obraz online z kamery

Outlet Center w Białymstoku kamera nr 2

Outlet Center przy ulicy Narodowych Sił Zbrojnych już niedługo stanowić będzie część największego parku handlowego w Białymstoku. Będzie to jedyny obiekt o charakterze outletowym spośród funkcjonujących i planowanych na terenie parku handlowego budynków. Jest to również pierwsze w województwie podlaskim centrum o prawdziwie outletowym charakterze.

Outlet Center prawdopodobnie zostanie otwarte już na wiosnę 2015 roku. Co ciekawe, już na samym początku budowy wynajęta została ponad połowa powierzchni handlowej. Komercjalizacja Outlet Center postępuje bardzo szybko, praktycznie co tydzień pojawia się informacja na temat nowego najemcy. Jest to niezbity dowód na to, że inwestor dobrze postąpił stawiając na Białystok oraz, że wybrał idealne miejsce na mapie miasta. Stolica województwa podlaskiego potrzebuje takich inwestycji jak najwięcej tym bardziej, że odwiedzają nas wschodni sąsiedzi, głównie w celach zakupowych. Mimo, że korzystają z TAX FREE pozostawiają chociaż część pieniędzy u nas, tym samym napędzając lokalną gospodarkę.

2015.02.14 - Przykładowy obraz z kamery nr 2 Outlet Center w Białymstoku

Docelowo Outlet Center ma pomieścić 100 sklepów o łącznej powierzchni handlowej przekraczającej 13 tys. mkw. Przy budynku znajdować się będzie obszerny parking na 1500 samochodów. Z centrum miasta pod budynek Castoramy i Outlet Center dojedziemy autobusem linii nr. 24.