Białystok: Outlet Center wewnątrz (nieaktywna)

Outlet Center wewnątrz (nieaktywna)

Białystok Outlet Center kamera nr 3

Zobacz obrazy z 23 kamerZobacz obraz online z kamery

Outlet Center w Białymstoku kamera nr 3

Dzięki kamerze online możemy śledzić postęp prac wewnątrz nowo wybudowanego obiektu, który nazywać się będzie Outlet Center. Tego typu obiekty powstały już w największych miastach w Polsce, i w końcu przyszedł czas na zapomniany Białystok. Centrum odzieżowe pomieści około 100 sklepów z ubraniami.

Sklepy outletowe sprzedają ubrania w cenach obniżonych o co najmniej 30% w stosunku do ceny pierwotnej. Zazwyczaj są to towary z końcówek kolekcji z poprzedniego sezonu oraz bieżące nadwyżki produkcyjne i serie próbne. Outlet Center budowany jest w ramach parku handlowego, który obecnie składa się z marketu budowlanego Castorama i sklepu dyskontowego Biedronka, w trakcie budowy jest także największy w regionie salon meblowy Agata Meble. W sąsiedztwie już od dawna funkcjonuje Makro Cash&Carry i McDonald.

Autobus linii 24 jako jedyny dojeżdża bezpośrednio na teren parku handlowego. Na szczęście w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe linii: 4,7,17 i 18, dzięki czemu mieszkańcy Białegostoku nie powinni mieć problemów z dojazdem. Jedną z wielu zalet powstawania tego typu obiektów są nowe miejsca pracy, których w Białymstoku brakuje. W Outlet Center powstanie ponad 200 nowych miejsc pracy.

2015.02.14 - Przykładowy obraz z kamery nr 3 Outlet Center w Białymstoku

Na tą chwilę prace na budowie przebiegają sprawnie i nie ma żadnych opóźnień. Otwarcie Outlet Centrum planowane jest na wiosnę 2015 roku. Idealny czas na odświeżenie swojej garderoby.